Breng een vleugje paradijs naar je tuin, balkon of veranda met het buitenkleed Viva la Vida. Dit kleed is een echte eyecatcher dankzij de reusachtige bloemen in extravagante kleuren. Fantasievolle rozen, passiefloras en dahlia’s vormen samen een betoverend bloemenlandschap dat je meevoert naar verre oorden. Perfect om een vrolijke en levendige sfeer te creëren in jouw buitenruimte.
Gemaakt van gerecyclede PET-flessen is dit kleed niet alleen prachtig, maar ook duurzaam. Het materiaal is sterk, weerbestendig en neemt geen vocht op, wat het ideaal maakt voor buitengebruik. Bovendien is het gemakkelijk schoon te maken met water en zeep.
Met het GRS-certificaat voor gerecyclede materialen en het Good Weave-certificaat, kies je met dit buitenkleed voor een verantwoorde en stijlvolle toevoeging aan je buitenleven.
Gemiddelde uit 0 beoordelingen
Nog geen beoordelingen voor dit product.
Gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Niet geschikt voor de wasmachine, maar eenvoudig schoon te maken met water en zeep (zonder bleek).
Hoewel elk materiaal gevoelig is voor UV-straling en vocht, blijft jouw buitenkleed langer mooi door het regelmatig te luchten en te draaien.
Om verkleuring van de ondergrond te voorkomen en de levensduur van het kleed te verlengen, adviseren we om het bij regen en langdurige vochtige perioden van de grond te halen en goed te laten drogen.


Onze buitenkleden worden ontwikkeld met aandacht voor duurzame materialen en productie. Zijn de buitenkleden duurzaam gemaakt? In samenwerking met onze partner voor buitenkleden, Rozenkelim, wordt gekozen voor materialen zoals polypropyleen en polyester. De buitenkleden zijn gemaakt van gerecyclede PET-flessen, met als doel het gebruik van plastic voor eenmalig gebruik te verminderen. Hoe wordt hergebruik toegepast bij de buitenkleden? Rozenkelim geeft antieke en oude kleden een tweede leven. Kleden die in het land van herkomst minder populair zijn, krijgen zo een nieuwe bestemming. Kleden die niet meer volledig hersteld kunnen worden, worden alsnog benut, bijvoorbeeld in de vorm van patchwork voor kussens of vloerkleden. Hoe wordt transport en verpakking duurzamer ingericht? De kleden worden opgevouwen in plaats van opgerold, waardoor meer producten per transport vervoerd kunnen worden en minder bestellingen nodig zijn. Het transport vindt plaats per vrachtwagen in plaats van via vliegvervoer. De verpakkingen zijn gemaakt van wit, gerecycled plastic. Door de duurzame materialen zijn de buitenkleden milieuvriendelijk en ontworpen om lang mee te gaan. Bij Pip Studio blijven we onze processen verbeteren om de duurzaamheid verder te optimaliseren.
